پارچه بازار
خانه / پارچه فاستونی آسیا / کارخانجات پارچه فاستونی آسیا

کارخانجات پارچه فاستونی آسیا

تا به حال در زمینه کارخانجات پارچه فاستونی آسیا و مدل فاستونی هایی که در بازار ارائه می کند اطلاعاتی داشته اید و به کسب آگاهی در این زمینه علاقه مند بوده اید؟
کارخانجات فاستونی آسیا در کرمان است و یکی از کارخانه های جدید التاسیس در ایران است که بنیان گذاری آن به بعد از انقلاب در سال ۶۲ بر می گردد که اولین بهره برداری و مراسم افتتاحش سال ۱۳۷۲ برگزار گردید و از آن زمان کارخانه در زمینه تولید، تکمیل و رنگرزی انواع پارچه فاستونی پشمی فعالیت داشته است.

کارخانجات فاستونی آسیا

در این کارخانه ۴ مرحله تکمیل پشم به پارچه انجام می شود که شامل مراحل پایین است.

  • ریسندگی
  • رنگرزی
  • بافندگی
  • تکمیل

در ابتدا پشم را به وسیله دستگاه های ریسندگی تبدیل به نخ های رنگی رینگ یا ساده جهت تولید و ارائه به واحد رنگرزی خواهند کرد تا بتوان به وسیله نخ رنگی کیفیت بهترین از پارچه فاستونی داشت زیرا همیشه پارچه های پشمی با داشتن نخ های رنگی کیفیت و مرغوبیت در کنار طول عمر بیشتری خواهند داشت.
سپس بافت پارچه فاستونی مورد نظر را آغاز کرده و به مرحله تکمیل خواهند رساند.
تنها کارخانه ای است که در ایران برای پارچه های ضد آب نیز از همان مرحله بافت انجام می شود و محصول نهایی بدون نیاز به مواد افزودنی یا نانویی که جدیدا بعد از تکمیل به پارچه اضافه می شود در قبل از رسیدن به فرآیند تکمیل نسبت به آب نانو می گردد.
می توانید در بسیاری از مغازه ها سراغ انواع پارچه فاستونی آسیا را با نام آسیا یا آسیا بافت بگیرید زیرا خیلی از بنکداران و مغازه داران قدیمی که قبل از سال ۹۰ شروع به کار کرده باشند آن را خواهند شناخت.
البته کارخانه نزدیک به ۵ سال در حالت تعلیق و تعطیلی قرار داشت که با عوض شدن مدیریت و هئیت ریئسه خوشبختانه امروز با قدرت چندین برابر در حال تولید انواع فاستونی درجه یک و مرغوب با نام تجاری آسیا است.

پارچه فاستونی آسیا

کالیته هایی که از نظر شما عزیزان گذشت جزو محبوب ترین پارچه های پشمی پالتویی کارخانجات فاستونی آسیا برای اواخر سال ۹۳ بوده است که خاصیت ضد آب داشت.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مرتضی عمادی فر :
شماره موبایل: 09126239708
کانال تلگرام: fastoniha@
شماره تلفن ثابت:02128424196
شماره فکس:02189783484
پست الکترونيکي: m.emadifar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه پارچه فاستونی

عرضه پارچه فاستونی آسیا

پارچه فاستونی آسیا یکی از مدل های محبوب بازار است که تعداد کمی از عمده …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام