مشاوره و سفارش

پارچه فاستونی مطهری

کارخانجات ریسندگی و بافندگی مطهری مشهورترین کارخانه تولید پارچه فاستونی در ایران محسوب می شود. حسن شهرت مطهری از مرزهای ایران فراتر رفته و این کارخانه در حوزه صادرات نیز خوش درخشیده است. همکاری های بین المللی این کارخانه تنها به حوزه صادرات محدود نمی شود. مطهری در حوزه تأمین مواد اولیه و نیز انتقال تکنولوژی و دانش فنی با برترین شرکت ها و کارخانه های دنیا همکاری های بلند مدت و موفقی داشته است.
تنوع در تولیدات از ویژگی های دیگر محصولات این کارخانه به شمار می رود. این تنوع هم در حوزه طرح و رنگ و هم در حوزه مشخصات فنی؛ اعم از ترکیب الیاف، نمره نخ، گرماژ، نوع بافت و … قابل توجه است

پارچه فاستونی

کت و شلوار یک لباس بین المللی و عمومی است که امروزه در اغلب جوامع به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل هم پارچه های فاستونی که برای تولید این لباس مورد استفاده قرار می گیرند، عالم گیر شده اند.
پارچه های فاستونی معمولا از ترکیبی از پشم و پلی استر تشکیل شده اند. اما پارچه های بافته شده از ویسکوز و پلی استر و همچنین پارچه های بافته شده از پشم خالص یا پشم کشمیر نیز در مقیاس وسیعی مورد استفاده قرار می گیرند.
میزان اختلاط الیاف پشم و پلی استر یکی از مهمترین مشخصات پارچه های فاستونی به شمار می آید. ترکیب معمول 45.55 است؛ یعنی 45 درصد پشم و 55 درصد پلی استر.

پارچه فاستونی ساده و طرحدار

پارچه های فاستونی از نظر طرح و رنگ به دو دسته کلی طرحدار و ساده قابل تقسیم بندی اند. پارچه های ساده عموماً برای لباس های فرم مورد استفاده قرار می گیرند، هر چند طرفدارهای خود را در بازار تولیدی و شخصی دوزی نیز دارند.
فاستونی های طرحدار عموما یا خط دار هستند یا چهارخانه. به طرح های خط دار دیپلمات نیز گفته می شود. پارچه های خط دار همانند پارچه های ساده، هم برای لباس های فرم و هم در بازار تولیدی ها و متر فروشی ها مشتری دارند. اما طرح های چهارخانه عموما برای تولید و دوخت کت تک به کار می روند. هر چند از چهارخانه هایی که طرح های محو دارند، برای تولید کت و شلوار نیز استفاده می شود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پارچه فاستونی مطهری-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه فاستونی عالیجناب-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه های شبه فاستونی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه فاستونی جامعه-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

شرکت های زیر مجموعه گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار در زمینه بافت ، تکمیل ، واردات ، صادرات و پخش مستقیم انواع منسوجات فعالیت دارند. فروش محصولات این گروه به صورت مستقیم و نیز از طریق نمایندگی ها در سراسر کشور صورت می پذیرد. اما در هر صورت، پارچه مورد نیاز مشتری به صورت مستقیم از درب کارخانه ارسال خواهد شد. همچنین ما پذیرای سفارشات جهت تولید منسوجات بر اساس مشخصات درخواستی مشتریان هستیم.

کارشناسان فنی ما در دایره فروش گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار، آماده ارائه مشاوره و پاسخ به سوالات شما هستند. کافی است نیاز خود را با ما در میان بگذارید. در همکاری با ما تحول در کسب و کار خود را تجربه خواهید کرد.

مدیر گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار

مرتضی عمادی فر