پارچه بازار
خانه / دسته‌بندی نشده / سایت فروش اینترنتی انواع پارچه فاستونی

سایت فروش اینترنتی انواع پارچه فاستونی

سایت بازار پوشاک ایران یکی از مراجع آنلاین فروش اینترنتی انواع پارچه فاستونی ایرانی همچون جامعه، مطهری، میهن بافت و کوکما است که بهترین کالیته های جدید بازار را ارائه خواهد داد.
پارچه های فاستونی همان محصولاتی است که برای دوخت کت یا شلوار به صورت تکی یا ست به کار می رود که البته جهت دوخت کت دامن و مانتو شلوار رسمی و پرسنلی فرم اداری نیز مناسب است. اما همیشه مغازه داران بازار بهترین مکان جهت خرید انواع فاستونی نیست.

فروشگاه اینترنتی پارچه فاستونی

سایت بازار پوشاک ایران در ماژول ” فاستونی ” انواع کالیته های ساده، طرحدار چهارخانه و دیپلمات را برای ارائه به مشتریان خود عرضه کرده است به طوری که فرضا در پخش پارچه فاستونی جامعه موارد پایین را خواهد داشت.

  • پارچه هیلد
  • پارچه سیلکا
  • پارچه پشمی با درصد مختلف

در خرید اینترنتی شما از طریق یک کانال تلگرام تمامی کالیته های شرکت را به سادگی می بینید. یکی دو روز نمونه های مختلف را مقایسه می کنید و با مشتری های ثابت خود در تماس هستید تا ببینید سلیقه آن ها کدام را می پسندد و سپس اقدام به خرید پارچه فاستونی های مورد نیاز مغازه، فروشگاه، تولیدی و بنکداری خود خواهید کرد.
معمولا این مراجع اینترنتی قیمت های بسیار بهتری دارند زیرا به صورت مستقیم با کارخانه در ارتباط هستند یا اینکه نماینده فروش پارچه خود نساجی به شمار خواهند رفت.
زمان را از دست ندهید و برای اولین بار خرید اینترنتی پارچه فاستونی را تجربه کنید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مرتضی عمادی فر :
شماره موبایل: 09126239708
کانال تلگرام: fastoniha@
شماره تلفن ثابت:02128424196
شماره فکس:02189783484
پست الکترونيکي: m.emadifar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی پارچه پالتویی پشمی

فروش انواع پارچه پالتویی به ویژه پارچه پالتویی پشمی در ابتدای فصول سرد سال رونق …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام