پارچه بازار
خانه / پارچه فاستونی کشمیر / فروشگاه انواع پارچه فاستونی کشمیر

فروشگاه انواع پارچه فاستونی کشمیر

فروشگاه های جدیدی در بین بنکداران راه اندازی شده که انواع کالیته ساده و طرحدار پارچه فاستونی کشمیر را در بین مشتریان مغازه دار پخش می کند.
پارچه فاستونی کشمیر یکی از محصولات ریسندگی و بافندگی زرین است که معمولا فاستونی های ویسکوز، پلی استر و به تازگی دو کالیته پود کش را نیز ارائه می کند.
منظور از فروشگاه پارچه فاستونی چیست؟

فروشگاه پارچه فاستونی

فروشگاه همیشه مغازه های متری فروش نیست، بلکه گاهی به بنکدارانی که چند مدل برند را برای ارائه پارچه فاستونی به مشتریان خود دارند نیز فروشگاه اطلاق می شود.
زیرا در اصل فروشگاه به عمده فروشی گفته می شود که قدرت ارائه انتخاب های بیشتری به مشتری داشته باشد.
انواع پارچه فاستونی کشمیر معمولا پارچه های پلی استر ویسکوزی است که با بافت گاواردین تولید شده اند و برای کت شلوار های ارزان قیمت، مانتو های رسمی و یا شلوار تک بهترین انتخاب امروزه بازار ایران هستند.
اگر دلتان می خواهد یکی دو عدل از این پارچه را به صورت امتحانی خرید کرده و تصمیم بگیرید آیا این پارچه در منطقه و فروشگاه شما استقبال خوبی خواهد داشت یا نه؟
کافیست از بین کالیته هایی که از طریق سایت بازار پوشاک ایران ارائه می گردد انتخاب خود را قطعی کرده و نسبت به ثبت سفارش با مدیر فروش ما تماس داشته باشید. در زمینه خرید از فروشگاه اصلی سایت نیز شما را راهنمایی خواهیم کرد تا بتوانید با نرخ عالی بازار پارچه فاستونی کشمیر را خریداری کنید.

فروشگاه پارچه فاستونی
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مرتضی عمادی فر :
شماره موبایل: 09126239708
کانال تلگرام: fastoniha@
شماره تلفن ثابت:02128424196
شماره فکس:02189783484
پست الکترونيکي: m.emadifar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه فاستونی ارزان

خرید عمده پارچه فاستونی ارزان

پارچه فاستونی ارزان عموماً برای تولید لباس ­های فرم مدارس و لباس­ های محلی به …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام