پارچه بازار
خانه / پارچه فاستونی انگلیسی / فروش عمده پارچه فاستونی انگلیسی

فروش عمده پارچه فاستونی انگلیسی

فروش عمده پارچه فاستونی انگلیسی را در بین بنکداران ایرانی می پسندید؟ آیا موافق خرید و فروش انواع فاستونی خارجی در بازار داخلی هستید؟
با اینکه در کشوری زندگی می کنیم که یکی از قطب های تولید انواع فاستونی در دنیا به شمار می رود و هنوز نام و آوازه پارچه های فاستونی وطن، مقدم، طوس یا مطهری در خاورمیانه و بعضی کشور های اروپایی درخشش خود را دارد اما سالیانه متراژ بالایی از پارچه فاستونی خارجی از جمله نمونه انگلیسی به کشور وارد می شود.

پارچه فاستونی انگلیسی

بعد از ایتالیا بدون شک انگلستان بهترین و قدرتمند ترین تولیدکننده فاستونی و پارچه های پشمی کت شلواری به شمار می رود که بهترین ها را امروزه به بازار ارائه می دهد، بعضی از کالیته هایی که ۵۰% پشم خالص مرینوس در بافتشان به کار رفته است انصافا کیفیتی باور نکردنی و بی نظیر دارند.
اما آیا مجبور هستیم برای تامین نیاز داخلی در زمینه فاستونی انواع نمونه مدل های پارچه خارجی را نیز ارائه کنیم و اجازه دهیم سالیانه سرمایه هنگفتی را به این امر اختصاص دهند؟
گاهی نیاز است تا پا را فراتر گذاشته و با کیفیتی بهتر از پارچه فاستونی ایرانی اقدام به خرید پارچه مورد نیاز یا تولید کت شلوار کنیم که نیاز دارد تا کیفیت اعلاتری را داشته باشیم، در این میان پارچه فاستونی انگلیسی بهترین انتخاب برای مشتری می شود زیرا نسبت به مدل های ترک یا چینی و کره ای کیفیت بهتری داشته و قیمت مناسب تری نیز از پارچه فاستونی ایتالیایی دارد.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مرتضی عمادی فر :
شماره موبایل: 09126239708
کانال تلگرام: fastoniha@
شماره تلفن ثابت:02128424196
شماره فکس:02189783484
پست الکترونيکي: m.emadifar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فاستونی جامعه

قیمت فاستونی جامعه در عمده فروشی های بازار تهران

فاستونی جامعه را از کدام عمده فروشی در بازار تهران بخواهیم؟ قیمت فاستونی جامعه تحت …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام