پارچه بازار
خانه / کت شلواری فاستونی / فروش ویژه پارچه کت و شلوار فاستونی

فروش ویژه پارچه کت و شلوار فاستونی

آیا اطلاع دارید که فروش ویژه انواع پارچه کت و شلوار با جنس مرغوب فاستونی در چه زمان و مکانی صورت می گیرد؟ آگاهی در این مورد به ویژه برای عمده فروشان می تواند حاشیه سود مناسبی را داشته باشد.
عمده فروشان و پارچه فروشی هایی که به صورت محدود مدل هایی از پارچه های کت و شلوار فاستونی را ارائه می دهند اگر بتوانند از زمان تخفیفات و فروش های ویژه برندهای مختلف مطلع شوند سود مناسبی را از فروش این پارچه ها به دست خواهند آورد.
همانطور که می دانید پارچه فاستونی در ایران محبوبیت بسیار زیادی دارد و از جمله پارچه های پرفروش برای کت و شلوارهای مردانه محسوب می شود اما تمامی مدل ها و برندهای معروف را تنها می توانید از طریق نمایندگی های معتبری که در شهرستان ها یا مراکز استان ها فعال هستند تهیه نمایید.
برندهایی مانند مرینوس، مقدم، عالیجناب و کوکما پارچه های تولیدی خود را تنها از طریق نمایندگان خود عرضه می کنند. این نمایندگی ها معمولا در دو مرحله که اواخر زمستان و تابستان می باشد بیشتر پارچه های خود را به قیمت ویژه به فروش می رسانند و این دو زمان فرصت بسیار مناسبی است تا بهترین پارچه برای کت و شلوار خود را خریداری نمایید.
پارچه فروشان نیز می توانند به جای خرید از واسطه ها و پرداخت پول و سود اضافه به آنها با خرید مستقیم از نمایندگی ها علاوه بر بهره مندی از تخفیفات، سود مناسبی را نیز از فروش انواع پارچه های پرفروش به دست بیاورند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مرتضی عمادی فر :
شماره موبایل: 09126239708
کانال تلگرام: fastoniha@
شماره تلفن ثابت:02128424196
شماره فکس:02189783484
پست الکترونيکي: m.emadifar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه سلکا مطهری

قیمت خرید عمده پارچه سلکا مطهری

قیمت خرید عمده پارچه سلکا مطهری ، قیمت خرید عمده پارچه فاستونی سلکا مطهری ، …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام