گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار، شما را به خرید انواع پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشخصات انواع پارچه فاستونی مرینوس

مشخصات انواع

هر یک از برند های فاستونی مثل ایران مرینوس دارای مشخصات منحصر به فردی هستند. این نوع از پارچه ها انواع نسبتاً گرانی هستند که سبب شده اند، شیک پوشان و افراد خاص به آن ها متمایل گردند.
فاستونی ایران مرینوس دارای چه مشخصات و ویژگی هایی است؟ شاید وقتی این سوال را از خود می پرسید بگویید که قاعدتاً هر برندی باید دارای وجوه متمایزی نسبت به انواع برند های قدیمی و یا حتی تازه وارد باشد، تا بتواند مشتریان خود را حفظ کرده و البته مشتریان بیشتری هر روز داشته باشد. ایران مرینوس هم مانند هر شرکت دیگر همواره سعی داشته تا با ایجاد ساختاری منسجم در مدیریت و فروش به مشتریان خود خدمات خوبی را ارائه کند.
کیفیت پارچه های فاستونی ایران مرینوس به گونه ای است که پشم و مواد الیاف اولیه از کشور های خارجی با درجه کیفیی مناسب استفاده می کند و در نتیجه لطافت و دوام کافی را در آن شاهد خواهید بود. بگذریم که از نظر طرح هایی که برند های مختلف فاستونی دارند، حتی مرینوس ، سعی کرده اند مشابه با هم نباشد و سلیقه های مختلف را هم در نظر بگیرند. سابقه و تجربه در بازار برای هر مارکی سبب می شود تا بتواند بحران ها را مدیریت کند و کمتر احتمال توقف تولید داشته باشد.

مرتضی عمادی فر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار، شما را به خرید انواع پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *