پارچه بازار
خانه / فاستونی ایران مرینوس / مشخصات انواع پارچه فاستونی مرینوس

مشخصات انواع پارچه فاستونی مرینوس

هر یک از برند های فاستونی مثل ایران مرینوس دارای مشخصات منحصر به فردی هستند. این نوع از پارچه ها انواع نسبتاً گرانی هستند که سبب شده اند، شیک پوشان و افراد خاص به آن ها متمایل گردند.
فاستونی ایران مرینوس دارای چه مشخصات و ویژگی هایی است؟ شاید وقتی این سوال را از خود می پرسید بگویید که قاعدتاً هر برندی باید دارای وجوه متمایزی نسبت به انواع برند های قدیمی و یا حتی تازه وارد باشد، تا بتواند مشتریان خود را حفظ کرده و البته مشتریان بیشتری هر روز داشته باشد. ایران مرینوس هم مانند هر شرکت دیگر همواره سعی داشته تا با ایجاد ساختاری منسجم در مدیریت و فروش به مشتریان خود خدمات خوبی را ارائه کند.
کیفیت پارچه های فاستونی ایران مرینوس به گونه ای است که پشم و مواد الیاف اولیه از کشور های خارجی با درجه کیفیی مناسب استفاده می کند و در نتیجه لطافت و دوام کافی را در آن شاهد خواهید بود. بگذریم که از نظر طرح هایی که برند های مختلف فاستونی دارند، حتی مرینوس ، سعی کرده اند مشابه با هم نباشد و سلیقه های مختلف را هم در نظر بگیرند. سابقه و تجربه در بازار برای هر مارکی سبب می شود تا بتواند بحران ها را مدیریت کند و کمتر احتمال توقف تولید داشته باشد.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مرتضی عمادی فر :
شماره موبایل: 09126239708
کانال تلگرام: fastoniha@
شماره تلفن ثابت:02155623096
شماره فکس:02189783484
پست الکترونيکي: m.emadifar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فاستونی مردانه ایران مرینوس

بهترین پارچه فاستونی مردانه ایران مرینوس

پارچه های فاستونی ایران مرینوس از بهترین نمونه های قابل استفاده در تولید کت شلوارهای …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام