پارچه فاستونی و نحوه خرید صحیح

آیا از نحوه خرید صحیح انواع پارچه فاستونی و حتی مدل نگهداری آن اطلاع دارید؟ آیا می دانید کدام مغازه ها می توانند قیمت مقطوع تری برای خرید جزئی به شما ارائه دهند؟
پارچه های فاستونی بسیار متنوع هستند به طوریکه اگر بخواهیم خیلی کوتاه در زمینه شناختن آن برایتان توضیح دهیم ابتدا باید برایتان گفت که منظور از فاستونی تا چندین سال قبل تنها انواع پارچه هایی بود که در بافتش پشم به کار رفته بود، هرچقدر درصد پشم پارچه بالاتر می رفت مرغوبیت و کیفیت پارچه بهتر می بود و اگر نمره نخی نیز که در بافت به کار می رفت بیشتر می شد پارچه ظریف تر و با لطافت می شد.
اما چند سالیست که شاهد تولید پارچه های شبه فاستونی یا به اصطلاح بازاری ها فاستونی مصنوعی هستیم که پشم ندارند و از ویسکوز یا همان پنبه مصنوعی برای مرغوب تر شدنشان استفاده می شود.

تا همین حد در زمینه شناخت پارچه فاستونی بدانید می توانید خریدی صحیح انجام دهید نیاز نیست حتما نکات ویژه و تخصصی را بلد شوید.
هنگامی که خرید می روید بسته به نیاز و مدل کت شلوار یا شلوار و حتی مانتویی که قرار است بدوزید هزینه ای که پرداخت خواهید نمود را مشخص کرده و با مغازه دار مشورت کنید، اگر قرار است برای مذاکرات تجاری، مکان های رسمی و جلسات کاری آن را استفاده نمایید بهتر است کمی پول بیشتری خرج کرده اما مرغوب ترین پارچه های فاستونی با درصد پشم بالاتر را استفاده نمایید.
سپس ظاهر و قیافه پارچه را خودتان انتخاب نمایید و حتما از مکان ها و مغازه هایی خرید هایتان را انجام دهید که در شهر معروف هستند و دیده نشده که جنس تقلبی به مشتری هایشان بدهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما