مدل مانتو جدید با پارچه فاستونی راه راه

لباس ها بخش مهم و اعظمی از هویت ما را نمایانگر می باشند، از این رو توجه به نوع کت و شلوار زنانه در مشهد و لباس بسیار حائز اهمیت می باشد.

بر همین اساس یکی از خوش دوخت ترین و محبوب ترین پارچه های موجود در بازار، پارچه های فاستونی می باشند که در صنعت پوشاک خصوصاً در دوخت کت و شلوار مردانه از آن استفاده می شود.

انواع مدل مانتو جدید با پارچه فاستونی راه راه وجود دارد که بانوان هم از این پارچه ها برای خود استفاده می کنند که در ادامه شما را با آنها آشنا خواهیم کرد.

مدل مانتو با پارچه فاستونی

برخی معتقدند که تاریخچه پارچه های فاستونی به دهکده ای در انگلستان بر می گردد، که در آنجا پارچه ها را از نخ پشمی با کیفیت بالا تهیه می کردند. و برخی دیگر نیز می گویند که این کت و شلوار زنانه سفید در شهر بوستون آمریکا به وجود آمده است که از کلمه ی بوستونی به فاستونی برگردانده شده است. مدل مانتو با پارچه فاستونی در بین عموم بسیار پر طرفدار می باشد.

پارچه های فاستونی از نخ و الیاف پشمی درست می شوند اما جدا  از پارچه های پشمی می باشند، و نباید آن ها را با هم یکی دانست تنها به این دلیل که آنها از الیاف پشم به وجود آمده اند بلکه دارای تفاوت‌های بسیاری می باشد از جمله آن که فاستونی ها محکم تر، نرم تر و ظریف تر می باشد و کت شلوار ها، نمونه شیک و خوبی برای دانستن این نوع پارچه ها می باشند اما پارچه های پشمی زبر تر و کرکی تر هستند مانند ژاکت ها یا پلیور های بافتنی.

به دلیل همین ویژگی های خوب این پارچه امروزه مدل مانتو با پارچه فاستونی بسیار زیاد و رایج می باشد.

مدل مانتو با پارچه فاستونی

جدیدترین مدل مانتو با پارچه فاستونی

پارچه های فاستونی با اینکه ظریف تر می باشند اما از مقاومت و استحکام بیشتری نیز برخوردار می باشند به همین جهت در برابر باد و باران بسیار قوی و مستحکم می باشند جدیدترین مدل مانتوها با پارچه فاستونی بر روی سایت ما قرار گرفته اند که شما می توانید از آن ها استفاده نمایید.

پارچه های کرکی یا همان پشمی منافذ بسیار زیادی دارند و هوا را در خود نگه می دارد پس به نوعی عایق تبدیل می شوند که باعث گرمای ما در فصول سرد می باشند.

جدیدترین مدل مانتو با پارچه فاستونی

مدل مانتو با پارچه فاستونی راه راه

از دیگر تفاوت های پارچه فاستونی با پشمی می توان به این نکته اشاره کرد، که پارچه های فاستونی بسیار مقاوم هستند آنها از دوام بالایی نیز برخوردار بوده و می توانند تا مدت زمان طولانی به همان شکل طبیعی خود باقی بماند و به راحتی چروک نمی شوند اما پارچه های پشمی امکان پوسیدگی در آن ها وجود دارد.

حتی وقتی آن ها را می شویید گشاد شوند و همچنین جایگاهی که مثلاً برای آرنج شما است به خوبی شکل بگیرد و چروک شوند. بنابراین بهترین انتخاب برای مانتو ها یا فرم های اداری چه برای آقایان و چه برای بانوان که می خواهند مدت زمان طولانی بر روی صندلی خود بنشینند، همین نوع پارچه های  ضد چروک می باشند. مدل مانتو با پارچه فاستونی راه راه یکی از ترند های مورد علاقه بسیاری از افراد می باشد.

مدل مانتو با پارچه فاستونی راه راه

مدل کت و شلوار زنانه با پارچه فاستونی

نکته جالبی که در مورد پارچه های فاستونی وجود دارد این است که آنها دارای اعدادی می باشند، که به عدد سوپر معروف می باشند. مدل کت و شلوار با پارچه فاستونی نیز یکی از همین انواع می باشد که برخی با پارچه های ضخیم و برخی با پارچه های غیر ضخیم نسبت به دوخت آن اقدام می کنند.

ممکن است شما در یک کت شلوار یا مانتو فاستونی که خریده باشید این عددها را دیده باشید، که نشان دهنده این هستند که هر چه عدد بالاتر باشد قیمت پارچه شما یا لباس تهیه شما نیز گران تر می باشد.

توجه داشته باشید که هر چه عدد سوپر در پارچه فاستونی بالاتر باشد به این معنی نیست که پارچه شما بهتر است یا نرم تر است بلکه باید حتماً به سبک و نرم بودن آن در ظاهرش توجه کنید که با توجه به آن خواهید دید که  برای پوست نیز بهتر می باشند و یک سری دیگر از فاستونی ها که ضخیم تر هستند کاربرد هایی مانند تهیه اورکت ها را دارند.

مدل کت و شلوار زنانه با پارچه فاستونی

مدل کت و دامن با پارچه فاستونی

پارچه های فاستونی نیز مانند سایر پارچه ها دارای مزایا و معایبی می باشد. مدل کت و دامن با پارچه فاستونی یکی از همین نمونه های زیبا و کار آمد پارچه های فاستونی می باشد که عبارتند از: بادوام بودنشان، اکسیژن رسانی و قابلیت نفس کشیدن، همچنین به دلیل وجود چربی هایی که از الیاف پشم در آنها وجود دارد در برابر آب مقاوم می باشند، آن ها به راحتی چروک نمی شوند و تغییر شکل نمی دهند.

خط اتوی آنها تقریباً هیچ وقت از بین نمی رود و سایر این چنین ویژگی ها و اما اگر بخواهیم از معایب این نوع پارچه ها بگوییم باید ذکر کرد که یکی از بزرگترین معایب پارچه های فاستونی ساییده شدن آنها می باشد، مثلاً اینکه هنگام نشست و برخاست و اصطحکاک آن با صندلی یا آستین لباسی که به میز کشیده می‌شود، دچار ساییدگی می‌شوند و حالتی براقیت را پیدا می کنند.

پارچه های فاستونی جناقی نسبت به نوع ساده آن بعد از ساییده شدن براق نیز می شوند. اما این موضوع برای زمان هایی صدق می کند که شما زیاد از آن ها استفاده کنید اما برای لباس هایی مانند کت و دامن که برای استفاده ی روزانه نمی باشند، بسیار مناسب می باشد.

قیمت پارچه کت و شلوار فاستونی

فاستونی یکی از پارچه های مورد علاقه و البته مورد استفاده در پوشاک مخصوص آقایان می باشد. قیمت پارچه کت و شلوار فاستونی با توجه به ابعاد، جنس و ساخت آن تعیین و معین می شود چرا که در کت و شلوار های مردانه بیشتر استفاده می شود همچنین خانم‌هایی که شیک پوش و یا بسیار رسمی پوش هستند و وقت کافی برای اتوی مداوم لباس هایشان را ندارند نیز می توانند از پارچه های فاستونی برای مانتو شلوار های اداری خود استفاده می نمایند.

قیمت پارچه کت و شلوار فاستونی

پارچه فاستونی کت و شلوار

پارچه های فاستونی به راحتی در ماشین لباس شویی شسته می شوند و همچنین چروک هم نمی شوند و خطوط اولیه یا همان خط اتویشان نیز از بین نمی رود. پارچه فاستونی کت و شلوار در مراکز خرید بسیار پر فروش بوده و فاستونی ها جزء برند های مطرح پارچه ابریشم می باشند، زیرا بسیار خوش دوخت هستند و می‌توانند لباسی بسیار شیک و زیبا را برای شما به ارمغان آورد.

برخی از افراد معتقدند که پارچه های فاستونی بیشتر برای مسن تر ها و یا افراد سن بالا مناسب است اما دقیقاً برعکس این موضوع این است که مردان جوان نیز علاقه به استفاده از فاستونی ها دارند، و از آن برای شرکت در مهمانی های رسمی مثل خواستگاری ها، محیط کار و این گونه مکان ها استفاده می کنند. پارچه های فاستونی کت و شلوار از نمونه های خوب این کار می باشند که علاوه بر خوش ایستی و ایجاد استایل خوب و شیک در تن، چروک نیز نمی شوند.

انواع پارچه فاستونی کت و شلواری

درست است که پارچه های فاستونی از ترکیباتی مانند پشم و پلی استر و یا کرک ساخته شده اند اما باید ذکر کرد که این نمونه ها در انواع نخی نیز وجود دارند. انواع پارچه فاستونی کت و شلواری در مراکز خرید به چشم می خورد.

یک راه بسیار ساده برای تشخیص نوع پارچه های فاستونی سوزاندن قسمتی از آن ها است که دود و بوی ناشی از آن نوع پارچه را مشخص می کند مثلا اگر بوی کز یا کله پاچه باشد می فهمیم که از الیاف پشم تشکیل شده است و اگر بوی پلاستیک بدهد متوجه خواهید شد که از نوع پلی استر است.

یک راه دیگر برای تشخیص شلوار فاستونی ساخته شده از پشم این است که به عددی که بر روی آن می باشد توجه کنید برای مثال اگر عدد نوشته شده ۴۵ _ ۵۵ باشد یعنی پارچه فاستونی شما داری ۴۵ درصد پشم می باشد.

انواع پارچه فاستونی کت و شلواری

در بازار نیز مانند هر محصول دیگری علاوه بر پارچه های فاستونی ایرانی شما شاهد نمونه های خارجی و از جمله چینی آن خواهید بود که البته پوشاک تولیدی ایرانی به بهترین نحو وظیفه خود را انجام داده و تولیدکنندگان پوشاک نیز از آن استفاده می نمایند. در ایران شهر اصفهان یکی از بزرگترین تولید کنندگان پارچه فاستونی در کشور می باشد. فاستونی یکی از پارچه هایی می باشد که برای مردان بسیار اعتماد به نفس بالایی را ایجاد می کند.

با توجه به تمام مزایا و سودمندی هایی که از این پارچه ذکر شد می‌توان نتیجه گرفت که کسب و کار مرتبط با این پارچه ژرسه نیز همواره پر رونق می باشد و کشور ما در این امر روز به روز پیشرفت می کند و بحث صادرات واردات را نیز به خوبی انجام می‌دهد. قیمت پارچه فاستونی با توجه به وزن و تراکم پارچه و هزینه های دیگر نظیر بسته بندی و یا حمل و نقل آن متفاوت می باشند. انواع پارچه های فاستونی کت و شلواری نیز وجود دارند که با روش فوق می توانید از نوع پارچه ی خود آگاهی پیدا کنید.

پارچه فاستونی برای شلوار

برخی از افراد از پارچه فاستونی برای شلوار نیز استفاده می کنند که شما می توانید برای یک استایل زیبا با شلوار تک فاستونی، شلوار خود را  به همراه یک پیراهن مردانه یا یک تی شرت و حتی ژاکت پوشیده و با یکدیگر ست کنید. ترکیب شلوار فاستونی با یک تیشرت سفید ساده نیز از ترند های زیبای این روزها می باشد که مردان جوان پیرو مد از آن استفاده می کنند.

پارچه فاستونی برای شلوار

 پارچه فاستونی زنانه

پارچه های فاستونی معمولاً دارای مدل های ساده می باشند از جمله چهارخانه، راه راه، جناقی و یا همچین مدل های ساده ی دیگری. پارچه فاستونی زنانه نیز مانند مردانه بستگی به کارایی و لباس مورد نظر دارند برای مثال اگر یک مانتوی بیرونی باشند نوع نازک تر استفاده می شود و اگر برای فرم اداری بخواهند از نوع ضخیم تر آن استفاده می کنند.

پارچه فاستونی برای کت زنانه

از همان نوع ضخیم و دارایی ایستایی پارچه فاستونی برای کت زنانه نیز استفاده می شود. علاوه بر آن به صورت بین المللی در تمام کشورهای دنیا نیز استفاده می شود. همچنین  نه تنها آقایان از آن برای دوخت کت شلوار ها استفاده می کنند بلکه بسیاری از افراد دیگر و خانم ها نیز برای لباس هایی نظیر فرم کار، یونیفرم های اداری، لباس فرم موسسات و ادارات دولتی، مدارس و غیره استفاده می کنند.

شلوار پارچه ای فاستونی زنانه

شلوارهای پارچه ای فاستونی زنانه معمولا در مقایسه با مردانه نازک تر می باشند اما اگر بخواهید که کفش در پایتان ایست بهتری داشته باشد می توانید از نوع ضخیم تر آن استفاده کنید. معمولا برای شلوار چه زنانه و چه مردانه از فاستونی های ضخیم تر استفاده می شود.

پارچه شلواری فاستونی قیمت

پارچه شلواری فاستونی قیمت بسیار مناسب و خوبی را دارا می باشد زیرا تولید ایران است و علاوه بر قیمت مناسبش دارای جنس خوبی نیز می باشد.

پارچه شلواری فاستونی قیمت

 پارچه فاستونی مانتو شلوار

پارچه فاستونی مانتو شلوار هم دارای تقاضای بسیار زیادی می باشد و تعداد کثیری از افراد ترجیح می دهند برای مانتو و شلوار خود از پارچه های فاستونی استفاده نمایند.

 قیمت پارچه فاستونی مانتویی

قیمت پارچه فاستونی مانتویی با توجه به بازار روز و نوع و کارآیی پارچه مورد نظر شما تعیین می شود. به طور کلی همانطور که گفتیم که پارچه فاستونی ها معمولاً از پشم ساخته می‌شوند یکی از عوامل خوب بودن و درجه یک بودن پارچه های فاستونی همین مقدار پشم استفاده شده در تولید پارچه آن ها می باشد نکته دیگر که در مورد این پشم های استفاده شده در پارچه فاستونی باید گفت این است که تفاوت پشم آنها به نژاد گوسفند ها برمی گردد و بر همین اساس با یکدیگر متفاوت می باشند و آنها را دسته بندی می کنند.

پارچه فاستونی مانتویی

با توجه به تمام مزایایی که از پارچه های فاستونی ذکر شد پس نتیجه می گیریم که پارچه فاستونی مانتویی, شلواری یا کت و شلواری بهترین انتخاب برای مکان های رسمی و مهم می باشند و در کنار آن بسیار شیک و زیبا نیز هستند.

پارچه فاستونی مانتویی

شما به دو طریق حضوری و اینترنتی می توانید برای سفارش این محصول اقدام نمائید. با خرید به صورت آنلاین از سایت ما نیز می توانید از کیفیت عالی و قیمتی بسیار مقرون به صرفه نیز استفاده نمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما