پارچه پلی استر ویسکوز کرپ پارسیس حریر فاستونی

اخیرا صنعت پوشاک با پیشرفت چشمگیری رو به رو شده است و روزانه پارچه های بی شماری به بازار عرضه می شوند. این پارچه پلی استر ویسکوز کرپ پارسیس حریر فاستونی در طرح ها و رنگ های بی نظیری و با درجه ی کیفی بالایی تولید می شوند. در این میان پارچه های فاستونی از محبوبیت خاصی در بین خیاط ها برخوردار است و اکثرا برای دوخت لباس ها به افراد این پارچه ها را معرفی می کنند.

این پارچه ارزان برای دوخت انواع کت و شلوار استفاده می شود و حاصل آن یه لباس با تن خور بی نظیر می باشد. برای کسب اطلاع از انواع مختلف پارچه ها در ادامه با ما همراه باشید.

پارچه فاستونی پلی استر ویسکوز

اصالت پارچه ی فاستونی به انگلستان می رسد و ابتدا در این کشور، از با کیفیت ترین نخ های ابریشمی، تار و پودش بافته شد. پارچه فاستونی پلی استر ویسکوز دارای حالت کشی می باشد که برای استفاده در دوخت شلوار مناسب است زیرا زانو نمی اندازد.

با گذشت زمان از پشم های گوسفندانی که دست چین شده بودند و از خوراک مخصوصی استفاده می کردند، نخریسی می کردند و از آن نخ ها پارچه فاستونی پارچه فاستونی پلی استر ویسکوز می بافتند. پارچه های فاستونی از نخ ابریشمی است، که دارای تار و پود ظریف بوده و بسیار لطیف می باشد، که با می توان یه کت و شلوار شیک و خوش استایل دوخت، اما پارچه های پشمی تارهای ضخیم تری دارد و به علت زبری آن برای دوخت انواع ژاکت یا پلیور مناسب است.

پارچه فاستونی کرپ پارسیس

پارچه ی فاستونی با اینکه دارای لطافت بی نظیری ست، اما در برابر سوختگی یا آب بسیار مقاوم است. پارچه فاستونی کرپ پارسیس بسیار محکم و با دوام بوده در شست و شوی مداوم فرق و حالت خود را از دست نمی دهد. چروک نمی شود و زانو نمی اندازد. به همین دلیل برای دوخت انواع کت شلوار یا مانتو از این پارچه استفاده می کنند.

پارچه فاستونی کرپ پارسیس

پارچه های فاستونی نسبت به سایر پارچه ها از جمله نوع ساده آن گران تر است و این به دلیل نوع بافت پارچه تریکو می باشد، که فرایند پیچیده ای دارد. پارچه های فاستونی با توجه به درجه بندی آن گران و ارزان تر می شود. هرچه عدد روی آن بیشتر باشد الیاف آن از جنس بهتر می باشد و در نتیجه گران تر است. هیچ گاه دو فاستونی از دو برند مختلف را باهم بر اساس شماره ی آن مقایسه پارچه ی فاستونی بر اساس تعداد نخ های آن درجه بندی می شود که به وسیله ی دستگاهی مخصوص شمارش شده و کیفیت آن درجه بندی می شود نکنید.

پارچه حریر فاستونی

برخی از تارهای پشمی به قدری نازک هستند که از آن ها در تهیه ی پارچه حریر فاستونی استفاده می کنند. این الیاف دارای ظرافت و لطافت خاصی هستند که شرکت بافنده ی آن، پارچه ای مرغوب و گران قیمت را به بازار ارائه می دهد.

این پارچه های حریر مناسب برای دوخت پیراهن های شیک زنانه می باشد، که به راحتی با کت و دامن فاستونی کرپ یا گاباردین ست می شود و اکثر بانوان بدون توجه به قیمت آن، این پارچه را خریداری می کنند، همچنین این محصول از تنوع رنگ بالایی برخوردار بوده که هم مناسب بانوان جوان و هم مناسب افراد میان سال می باشد. این حریر جذاب بسیار خوش ایست و زیباست که خیاط شما به راحتی می تواند از آن یک لباس زیبا برای شما تهیه کند. کمتر خیاطی از پس دوخت این پاچه ی مرغوب بر نمی آید.

پارچه فاستونی سوزنی

بهترین الیاف این نوع پارچه فاستونی از نوع پشمی آن است. پارچه فاستونی سوزنی به دلیل ترکیب الیاف طبیعی پشمی، نسبت به سایر نمونه های دیگر موجود در بازار برتری دارد. این پارچه در گرما و سرما سازگار بوده و برای این خاصیت تنفس است که نسبت به سایر نمونه ها با الیاف مصنوعی، برتری و جذابیت دارد.

پارچه فاستونی سوزنی

این پارچه نمونه های متنوعی در بازار دارد که نسبت به ظرافت و درجه بندی پشم به کار رفته در آن قیمت گذاری می شود، همچنین مراحل بافت آن تعیین کننده ی کیفیت آن می باشد. دوام آن بر اساس از دست ندادن رنگ، کیفیت و مقاومت در برابر سایش محاسبه ‌و درجه بندی می شود.

برای دوخت یک کت و شلوار خوش فرم می توان از آن استفاده کرد، که جزو امتیازاتش می باشد و انتخاب اکثر افراد سخت پسند می باشد. یکی مواردی که برای همه در دوخت لباس مهم است، اتو پذیری می باشد و اینکه لباس بعد از شست و شو چروک نشود و حالت خود را از دست ندهد، این خصیصه در این پارچه قابل مشاهده بوده و به ما در خرید یک پارچه ی مرغوب بسیار کمک می کند.

نوعی پارچه فاستونی شل بافت

در بافت پارچه های فاستونی می توان از درجه کشش الیاف استفاده کرد، که باعث سفتی پارچه یا شل بودن آن شود. از نوعی پارچه فاستونی شل بافت مناسب برای دوخت انواع دامن با طرح های فانتزی یا کلوش، می توان استفاده کرد که نیاز به ایست ثابت ندارد. این از پارچه دارای قیمت مناسب و رنگ بندی شاد می باشد که مناسب برای لباس های سارافون دخترانه می باشد. قبل از خرید هر پارچه برای لباس حتما اطلاعات کافی برای جنس آن را در نظر بگیرید.

پارچه فاستونی کجراه

در کارخانجات تولید فاستونی نمونه های مختلف آن تولید و به بازار عرضه می شود. یکی از نمونه های پارچه فاستونی کجراه می باشد، این فاستونی ها برای دوخت انواع دامن های مدل دار مانند کلوش و چین دار استفاده می شود و به راحتی با هر پیراهنی ست می گردد. این فاستونی از درجه ی کیفی مطلوبی بافته شده است و نیاز بنکداران این محصول را به خوبی مرتفع کرده است.

پارچه فاستونی کجراه

پارچه فاستونی کرپ

بانوان برای دوخت لباس های خود همیشه به مغازه های مختلف پارچه فروشی می روند، اما افرادی که زیبایی دوخت و فرم لباس برایشان مهم است، حتما از مغازه های فاستونی فروشی خرید می کنند. پارچه فاستونی کرپ مناسب برای دوخت انواع دامن و چادر می باشد که به خاطر جنس آن که حالت ریزشی دارد، بسیار زیبا و خوش دوخت می باشد.

پارچه فاستونی گاباردین

یکی از انواع مختلف پارچه های تولید شده،  پارچه فاستونی گاباردین نام دارد. این پارچه دارای الیاف بسیار ضخیم می باشد، که در تهیه کت و شلوار های زنانه استفاده می شود، که به خاطر ضخامت و زبری جنس آن  بسیار خوش ایست و زیبا می شود. الیاف به کار رفته در آن از تار های ضخیم تر پشمی می باشد که همین باعث درجه درشتی پارچه می شود.

پارچه فاستونی ویسکوز

در پارچه فاستونی ویسکوز از الیاف پشمی و مصنوعی به کار رفته است که به آن حالت کش دار می دهد، این پارچه های ویسکوز به خاطر حالت کشی آن مناسب برای دوخت انواع ماکسی می باشد که تن پوش آن نیاز به جذب تن بودن دارد. اکثر بانوان جوان برای دوخت لباس های دکلته و مجلسی خود از آن استفاده می کنند.

پارچه فاستونی ویسکوز

پارچه های فاستونی کشمیر

اکثر برند های تولید پارچه ی فاستونی، دستگاه هایی برای شمارش الیاف خریداری نمودند، که بر اساس آن بتوانند به طور دقیق پارچه را درجه بندی و به بازار ارائه دهند. در تولید پارچه های فاستونی کشمیر  از الیاف ضخیم تری استفاده می شود. از  این دستگاه های پیشرفته الیاف را به درستی و بر حسب عیار پشم به کار رفته در آن درجه بندی می کنند و همچنین باید به این نکته دقت کرد، که طبقه بندی پارچه های تولید شده در هر برند می تواند با هم متفاوت باشد، زیرا اعداد به طور قابل توجهی با هم فرق دارند و جنس آن می تواند به طبع نرم تر یا زبر تر باشد.

 پارچه فاستونی کرپ همر

از ترکیب دو نوع الیاف از جنس پشم و موهر پارچه فاستونی کرپ همر تولید می شود که مناسب برای پیراهن های امروزی می باشد. همچنین برای اینکه پارچه هایی با حالت کشسانی تولید کنند مقادیری الیاف الاستیک به تار و پود آن اضافه می کنند.

عدد روی پارچه های فاستونی هر برند متفاوت بوده و شما در هنگام خرید می توانید بر اساس همان برند آن را مقایسه کنید و این به این معنی نیست که هرچه عدد بالاتر باشد آن پارچه با کیفیت تر است. در هنگام خرید حتما باید به این نکات دقت کنید که چه الیافی در آن به کار رفته است. نمونه ی سبک تر این پارچه ها در بین افراد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، زیرا به علت لطافت آن برای پوست بهتر بوده و در همه ی فصل ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

صادرات پارچه فاستونی با توجه به پیشرفت صنعت نساجی کشور و تولید انواع پارچه های درجه یک و با کیفیت فاستونی در انواع متنوع، امکان صادرات پارچه فاستونی به راحتی فراهم شده است. امروزه با توجه به سهولت در امر ارسال از طریق سایت های اینترنتی و عدم حضور در هنگام خرید باعث ایجاد سهولت و استقبال تجار دیگر کشور ها شده است.

پارچه فاستونی نخی

نمونه های ضخیم تر و زبر تر برای کت یا اور کت کاربرد دارد که خوش استایل تر دوخته می شود و پیشنهاد اول یک خیاط حرفه ای که می‌خواهد لباس تن شما زیبا دوخته شود،  می باشد. از مزایای این پارچه فاستونی نخی می توان به دوام آن و همچنین به دلیل الیاف آن که از پشم گوسفند است کمی چرب بوده و در برابر نفوذ آب مقاوم می باشد.

پارچه فاستونی نخی

انواع مختلف فاستونی ها وزنی بین ۱۵۰ تا ۳۲۰ گرم بر مبنای متر مربع دارند که بهترین وزن برای هر لباسی ۲۰۰ گرم است و بیشتر از آن چندان مورد استفاده قرار نمی گیرد. به ندرت پیش میاد که پارچه ی فاستونی دچار معایبی باشد و همچنین مزایا و تنوع آن زیاد است.

کی دیگر از نکاتی که این پارچه را متمایز کرده است قابلیت تنفس آن می باشد که جریان هوا به خوبی از آن عبور می کند و همچنین اینکه اصلا چروک نمی شود و کمتر نیاز به اتو کشی دارد. این پارچه ها در بازار بسیار فراوان هستند و اکثر برند های روز دنیا از آن در تهیه پوشاک استفاده می کنند، این پارچه بسیار مناسب جهت استفاده ی آقایانی می باشد که شلوار پارچه ای را می پسندند.

پارچه فاستونی نازک

امروزه از پارچه فاستونی نازک برای استفاده در مانتو شلوار های اداری استفاده می شوند و کارمندانی که در هر محیط اداری از آن استفاده می کنند. پارچه های فاستونی در رنگ های بسیاری تولید می شوند و تقریبا طبق سلیقه ی همه ی افراد  می باشد.

رنگ خاکستری تیره یا مشکی آن مورد استقبال اکثر جوانان در مراسمات ویژه از جمله شب ازدواج قرار گرفته است و معمولا از رنگ های سرمه ای و قهوه ای آن در محیط های اداری استفاده می شود.

پارچه فاستونی نانو

پارچه هایی که در عین ظرافت تار و پود طرح هم دارند و همچنین خاصیت ضد آب را پارچه فاستونی نانو می گویند. این پارچه برای دوخت انواع کت دامن مجلسی استفاده می شود و یک لباس رسمی شیک و در عین حال جذاب را به مصرف کننده می دهد. این پارچه ها را اکثر ارگان ها برای دوخت لباس های فرم خود سفارش می دهند. به خاطر طرح آن و زیبایی تن پوش آن به راحتی با هر پیراهن و کراواتی ست می شود و همین امر باعث شده تا با استقبال بی نظیری رو به رو شود.

برای بانوان نیز به آسانی با هر روسری ای هماهنگ می شود و تجربه ی یک خرید راحت را به ارمغان می آورد. در زمان تولید این پارچه امکان سفارشی شدن بافت آن نیز میسر است که برای فروشندگان و خریداران یک مزیت بی نظیر محسوب می شود. و همچنین می توان از آن به عنوان یک پارچه ی منحصر به فرد یاد کرد. کاتالوگ این پارچه بسیار متنوع بوده و به راحتی با هر سلیقه ای سازگار است.

قیمت پارچه فاستونی گاباردین

یکی از دلایل محبوبیت پارچه فاستونی گاباردین بین مصرف کنندگان و خیاطان لطافت آن می باشد که برای دوخت لباسی مرتب مناسب می باشد. قیمت پارچه فاستونی گاباردین در بازار بنا به کیفیت و طرح آن متفاوت می باشد.  اکثر فروشندگان برای کسب سود بیشتر این پارچه ها را با قیمت بالاتری به خریداران عرضه می کنند.

قیمت پارچه فاستونی گاباردین

شما می توانید با مراجعه به سایت ما، انواع مدل های پارچه های فاستونی را برحسب درجه بندی آن ها مشاهده نمایید و سپس پارچه ی مورد نظر خود را سفارش دهید. خرید مستقیم از سایت ما به دلیل حذف واسطه ها با کمترین قیمت به شما عرضه می کنیم. همکاران ما در بخش فروش آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما