فروش مستقیم پارچه فاستونی سلکا ، فاستونی هیلد و فاستونی کلیسولد

خرید مستقیم پارچه فاستونی سلکا مطهری

فاستونی سلکا، فاستونی هیلد، فاستونی کلیسولد، این سه واژه در کنار نام های فاستونی مطهری و فاستونی جامعه به چشم می خورند. گاهی از واژه های پارچه مطهری سلکا ، پارچه جامعه هیلد یا پیراهن مردانه تترون مطهری کلیسولد هم استفاده می شود. با کمی دقت متوجه می شویم که واژه تولید شده تحت لیسانس در حاشیه پارچه جلب توجه می کند.

یا کنار آرم چاپ شده بر روی اولین پارچه کالیته، یا ابتدای هر طاقه، چنین عبارتی نقش بسته است.

مشخص است که تولید این پارچه فاستونی محصول یک همکاری یا پروژه مشترک است.

همکاری بین شرکت تولید کننده پارچه سلکا ، یا کارخانه تولید کننده فاستونی هیلد، یا کارخانجات فاستونی کلیسولد و کارخانجات مطهری و جامعه.

اما این همکاری چگونه و با چه هدفی صورت می گیرد؟ چه تفاوتی بین این پیراهن مردانه تترون ژاپن ها با سایر فاستونی ها تولید شده توسط کارخانجات مطهری یا جامعه وجود دارد؟

خرید مستقیم پارچه فاستونی سلکا مطهری خرید مستقیم پارچه فاستونی سلکا مطهری

پارچه فاستونی انگلیسی در سراسر جهان به عنوان بهترین شناخته می شود. طبیعی است بهترین ها برای همکاری سراغ بهترین ها بروند.

کارخانجات مطهری و جامعه نیز که در ایران بهترین شناخته می شوند، با بهترین های بریتانیایی همکاری می کنند.

شیوه همکاری مابین بهترین برندهای ایرانی و انگلیسی به صورت تولید تحت لیسانس است.

شاید شما هم کنجکاو شده باشید که معنای فنی این عبارت چیست؟

فاستونی سلکا ، هیلد و کلیسولد؛ تولیدات تحت لیسانس

تولید تحت لیسانس یکی از موثرترین شیوه های انتقال تکنولوژی محسوب می شود. در این شیوه، دارنده تکنولوژی اطلاعات و دانش فنی تولید یک محصول را در اختیار یک تولیدکننده قرار می دهد. معمولاً صاحب تکنولوژی خود از تولیدکنندگان توانمند و صاحب نام در سطح جهانی است.

به عبارت ساده، اما دقیق، دارنده تکنولوژی شیوه تولید یک محصول را به دیگری یاد می دهد به گونه ای که بتواند به همان شیوه و با همان مشخصات فنی، محصول را تولید نماید.

معمولاً صاحب تکنولوژی به طور مستمر بر فرآیند تولید نظارت دارد. بدین ترتیب تولیدات تحت لیسانس، از نظر مشخصات فنی، با تولید کارخانه اصلی برابری خواهد کرد. فارغ از دیدگاه فنی، تولید تحت لیسانس از نظر تجاری نیز برای طرفین پرسود است.

بر این اساس، انتظار کیفیت در سطح پارچه فاستونی انگلیسی از پارچه فاستونی سلکا ، که تحت لیسانس سلکا در ایران تولید شده باشد، انتظاری معقول خواهد بود.

فاستونی هیلد و فاستونی کلیسولد هم همینطور. تجار و توزیع کنندگان پارچه و تولیدکنندگان پوشاک و نیز مصرف کنندگان، این واقعیت را به عینه تجربه کرده اند.

فاستونی هیلد

شرکت ما نماینده رسمی کارخانجات ریسندگی و بافندگی مطهری است. شما می توانید برای خرید مستقیم از کارخانه با ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما