پارچه فاستونی کلیسولد؛ فروش به صورت عمده

کلیسولد برند نام آشنایی برای فعالین بازار فاستونی است. برندی که پارچه هایی باکیفیت و با ترکیب ۴۵ درصد پشم عرضه می کند. کلیسولد همانند سیلکا و هیلد، تحت لیسانس یک شرکت انگلیسی در ایران تولید می شود.

این برند یک ویژگی مهم دیگر نیز دارد که به نظر می رسد نقطه تمایز آن با سایر برندهاست. آن ویژگی عبارت است از طرح ها و رنگ های جوان پسند، زیبا و چشم نواز.

کلیسولد حتی رنگ ها و طرح های کلاسیک و قدیمی پارچه مبلی مازراتی ساده را نیز در قالبی دیگرگونه ارائه می کند.

خلاصه ای از تاریخچه کلیسولد

در سال ۱۹۱۰ جوزف کلیسولد کار تولید پارچه را در شهر کوچکی در انگلستان، آغاز نمود. با توسعه کار شرکت، وی کارخانه را به برادفورد منتقل نمود. یعنی یکی از برترین مراکز صنعت پشم بافی بریتانیا. کلیسولد به تدریج در صنایع سنتی و رهبری تکنولوژی، به حسن شهرت و اعتبار منحصر به فردی دست پیدا کرد.

خلاصه ای از تاریخچه کلیسولد

در سال ۱۹۷۶ ، این شرکت توسط یک تیم مدیریتی جدید خریداری شد. این تیم تا سال ۲۰۰۷ مالکیت و مدیریت شرکت را در اختیار داشت. در آوریل ۲۰۰۷ شرکت به بخشی از گروه معتبر  Holland & Sherry تبدیل شد.

امروزه مهارت و تخصص شرکت، توسط نسل جدید توسعه یافته است و پارچه مبلی مازراتی و پورشه، در ظرافت و تکنولوژی تولید، پیشرفتی روز افزون پیدا کرده اند.

کلیسولد اکنون به معنای واقعی کلمه یک شرکت جهانی است. وجود مشتریان عمده در انگلستان، اروپا، خاورمیانه، جنوب شرقی آسیا، چین، ژاپن، آمریکا، کانادا و آمریکای لاتین گواه این ادعاست.

چند طرح چشم نواز از کلیسولد

همانگونه که اشاره شد، شاید ویژگی بارز کلیسولد در بازار ایران، طرح ها و رنگ های چشم نواز آن است. طرح هایی که گویا به دنبال پیوندی است میان جوانان امروز و پوشاک کلاسیک.

شاید هم تیم طراحی، میانسال ها و پا به سن گذاشته ها را هدف گرفته باشد. کسانی که در عین پوشش کلاسیک، نمی خواهند از سرزندگی و شادابی جوانی دور شوند.

شاید هم کسانی را هدف گرفته اند که می خواهند متفاوت بپوشند.

چند طرح چشم نواز از کلیسولد

کالیته شماره ۱۲۳۸

چند طرح چشم نواز از کلیسولد

وزن: ۳۱۰ گرم در متر طول

چند طرح چشم نواز از کلیسولد

وزن: ۳۳۰ گرم در متر طول

کیفیت، طرح ها و رنگ های این فاستونی، از آن رقیب قدرتمندی برای فاستونی های انگلیسی در ایران ساخته است.

2

  1. سلام
    برای ۱۵ دست کت شلوار پارچه میخواستم چه مقدار لازم است و قیمت هر متر را اعلام فرمائید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما